Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria SHARON STONE 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Sharon Vonne Stone (ur. 10 marca 1958 w Meadville w stanie Pensylwania, USA) - amerykańska aktorka, modelka i producentka. W filmie zadebiutowała w roku 1980, a szerszą popularność zdobyła w 1990 roku dzięki udziałowi w filmie science-fiction Pamięć absolutna. Status gwiazdy przyniosła jej główna rola w thrillerze Nagi instynkt w 1992 roku (za tę rolę otrzymała nominację do Złotego Globu). Jedną z najważniejszych w jej karierze była rola Ginger w filmie Kasyno z 1995 roku w reżyserii Martina Scorsese (Złoty Glob i nominacja do Oscara).

Sharon Stone ma niekwestionowany już status gwiazdy i jest jedną z najbardziej poszukiwanych aktorek pierwszoplanowych w Hollywood. Urzekła wszystkich urodą i doskonałym aktorstwem, gdy na ekranach pojawił się film "Nagi instynkt", okrzyknięty przez widzów i krytyków thrillerem wszech czasów. Otrzymała Złoty Glob oraz nominację do Oscara za swoją rolę w "Kasynie" Martina Scorsese. Aktorka bardzo starannie dobiera propozycje filmowe. Na ubiegłorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes zachwyciła wszystkich rolą Laury w obsypanym nagrodami filmie Jima Jarmuscha pt. "Broken Flowers", w którym pojawiła się u boku Billa Murraya, Jessiki Lange, Tildy Swinton. Filmy fabularne z udziałem Stone to między innymi: "Muza", "Simpatico", "Intersection", "Sliver", "Szybcy i martwi", "Specjalista", "Pamięć absolutna", "Cena nadziei", "Kula", "Gloria" oraz uznany przez krytykę "Potężny i szlachetny", którego była współproducentką. Jest laureatką nagrody Emmy za występ w serialu "The Practice", wysoko oceniano także jej występ w serialu produkcji HBO "Gdyby ściany mogły mówić 2". Sharon Stone wciąż nie przestaje zadziwiać. Cechuje ją nie tylko wyjątkowa uroda, ale również wysoki iloraz inteligencji IQ 154. Jest osobą niezwykle wymagającą wobec siebie. Emanuje z niej radość życia i pozytywna energia, z której czerpie siły, aby wychowywać dwóch synów: Roana i Bairda oraz aktywnie działać na rzecz licznych organizacji charytatywnych, wspierając swoich przyjaciół Elizabeth Taylor i Eltona Johna w działaniach na rzecz walki z AIDS. W ubiegłym roku opublikowała książkę "Ręka anioła", ilustrowaną fotografiami Mimi Craven, która od 23 lat towarzyszy jej w licznych podróżach. Ostatnio Sharon Stone została twarzą marki Dior. Szefowie koncernu zafascynowani jej naturalnym pięknem, nie będącym efektem chirurgicznych retuszów, powierzyli jej promowanie kosmetyków nowoczesnej linii Capture Totale.

Źródło opracowania opisu filmweb: link do biografii Sharon Stone

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright