Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria SANDRA BULLOCK 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Sandra Annette Bullock (ur. 26 lipca 1964 w Arlington w stanie Wirginia w USA) - amerykańska aktorka filmowa, okazjonalnie producent, reżyser i scenarzystka, w 2010 roku nagrodzona Oscarem za rolę pierwszoplanową w filmie Wielki Mike. The Blind Side. Głównie kojarzona z rolami w komediach romantycznych.

"Nigdy nie zagram w filmie akcji. Jestem zbyt leniwa" - powiedziała kiedyś, a dwa lata później stała się gwiazdą dzięki filmowi Speed - niebezpieczna prędkość. Sandra pochodzi z utalentowanej rodziny, jej ojciec John był nauczycielem śpiewu w Alabamie, matka Helga była słynną niemiecką śpiewaczką operową. Sama twierdzi, że nie odziedziczyła po rodzicach talentu muzycznego. Mimo to w dzieciństwie przez 12 lat uczyła się gry na fortepianie, i dzielnie ćwiczyła głos pod okiem taty. Potem, już jako aktorka sama napisała i wykonała piosenkę "Heaven knocked on my door" do filmu Petera Bogdanovich'a pt. "W pogoni za sukcesem". Była brzydkim kaczątkiem. Jak opowiada, ze szkoły do domu zawsze wracała zapłakana i ze skopanym tyłkiem. W 1989 roku reżyser Alan Levi ściągnął Sandrę do Hollywood do roli w telewizyjnym filmie pt. "Bionic Shadown: The Six Million Dolar Man and the Bionic Woman". Została w Los Angeles. Rok 1993 był przełomem w aktorstwie Sandry. Oprócz błyskotliwej roli policjantki w "Demolition man" zagrała też w filmie Pt. "The thing called love". W roku 1994 Sandra zagrała kierowcę zaminowanego autobusu w filmie "Speed". Rola ta przyniosła jej wielką sławę, oraz prestiżowe nagrody. Aktorka niechętnie udziela wszelkich wywiadów, niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym gdyż boi się nieobliczalnych fanów. Sandra chętnie nosi ciemne okulary. Lubi się za nimi schować, nie widzieć ludzi, którzy wskazują na nią palcem. W filmach unika rozbieranych scen.

Źródło opracowania opisu filmweb: link do biografii Sandra Bullock

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright