Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria RACHEL MC'ADAMS 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Rachel McAdams, właśc. Rachel MacAdams (ur. 17 listopada 1978 w Londonie w prowincji Ontario w Kanadzie) - kanadyjska aktorka filmowa i telewizyjna. Jej pierwszą znaczącą rolą była postać Reginy George w filmie Wredne dziewczyny, w którym zagrała u boku Lindsay Lohan.

Rachel McAdams jest córką kierowcy ciężarówki i pielęgniarki. Zanim zaczęła interesować się aktorstwem jej prawdziwą pasją była jazda figurowa na lodzie. Zaczęła uprawiać tę dyscyplinę sportu w wieku zaledwie czterech lat. Jednak nieustanna rywalizacja na łyżwach wykańczała ją nerwowo i dlatego jako nastolatka postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Zaczynała od letnich obozów teatralnych w wieku 13 lat i to wystarczyło jej do podjęcia decyzji o rozpoczęciu studiów na wydziale teatralnym w York University. Profesjonalną karierę zaczęła od występów w popularnym serialu Disneya "The Famous Jett Jackson" (1988). Następnie przyszły drugoplanowe role w telewizyjm serialu "Shotgun Love Dolls" i zrealizowanym również dla potrzeb telewizji filmie "Guilt by Association". W końcu w 2002 roku zadebiutowała na dużym ekranie w "My Name is Tanino". W tym samym roku Rachel McAdams zagrała również w filmie "Perfect Pie", za który została nominowana do nagrody Genie (kanadyjski odpowiednik Oscarów). Rola małomiasteczkowej dziewczyny, której najlepsza przyjaciółka staje się czołową śpiewaczką operową, okazała się przełomową w jej karierze, dzięki której McAdams udało się przebić do Hollywood. Tam utalentowanej aktorce udało się zwrócić na siebie uwagę producentów, którzy obsadzili ją w roli nastolatki, która budzi się pewnego dnia jako 30-letni mężczyzna w filmie "The Hot Chick" (2002). Później otrzymała mniejszą rolę w serialu "Slings and Arrows" (2003), jednak jej prawdziwa kariera w Hollywood zaczęła się w 2004 roku. Wtedy to bowiem w kinach pojawiły się prawdziwe hity z jej udziałem - "Wredne dziewczyny" i "Pamiętnik". Obecnie jest jedną najwybitniejszych aktorek młodego pokolenia.

Źródło opracowania opisu filmweb: link do biografii Rachel McAdams

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio



(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright