Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria NICOLE KIDMAN 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Nicole Mary Kidman (ur. 20 czerwca 1967 w Honolulu) - australijska aktorka i piosenkarka urodzona w Stanach Zjednoczonych, laureatka Oscara za rolę Virginii Woolf w filmie Godziny.

Nicole Kidman urodziła się w Honolulu, na Hawajach. Debiutowała w teatrze ulicznym. Karierę aktorską rozpoczęła w wieku 14 lat, występujące w roli głównej w "Bush Christmas". W latach 80. XX wieku występowała w wielu australijskich filmach i serialach telewizyjnych, włączając w to przede wszystkim "Bandyci kontra BMX" i "Bangkok Hilton". Nicole Kidman zagrała główną rolę w "Martwej ciszy" (1989), a później z Tomem Cruisem w "Szybki jak błyskawica". Grała w "Billy Bathgate" z Brucem Willisem i Dustinem Hoffmanem, a w 1992 wystąpiła w "Za horyzontem" Rona Howarda. Odtwarzała główne role żeńskie w "Batman Forever", potem w "Portrecie damy". Ona i Tom Cruise grali główne role w ostatnim filmie Stanleya Kubricka "Oczy szeroko zamknięte", a Nicole zagrała także jedną z dwóch sióstr czarownic w "Totalnej magii". Dla Nicole Kidman rok 2001 był najbardziej udany pod względem zawodowym. Za występ w filmie "Moulin Rouge!" została nominowana do Oskara, a film "Inni", z jej udziałem został dobrze przyjęty. Podczas kręcenia filmu "Moulin Rouge!" w Australii, Kidman doznała urazu kolana i Jodie Foster musiała ją zastąpić w obsadzie "Azyl". W 2002 zdobyła Oskara za występ w filmie o Virginii Woolf - "Godziny". Karierę piosenkarską rozpoczęła w 2001 we współpracy z Ewanem McGregorem nad utworem "Come What May", z soundtracku "Moulin Rouge!" (piosenka zadebiutowała i dotarła do 27. miejsca na brytyjskiej liście przebojów). Potem z Robbiem Williamsem zaśpiewała piosenkę "Somethin' Stupid", cover swingowej piosenki na płycie Williamsa "Swing When You're Winning". Piosenka zdobyła dużą popularność w Wielkiej Brytanii i Australii. Jest jedną z najlepiej zarabiających i najbardziej popularnych aktorek na świecie. W roku 2006 roku po raz kolejny wyszła za mąż, po 11 latach małżeństwa z Tomem Cruisem, aktorka wyszła za Keitha Urbana. 7 sierpnia 2008 r. przyszła na świat ich córka Sunday Rose.

Źródło opracowania opisu filmweb: link do biografii Nicole Kidman

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright