Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria MARIAH CAREY 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Mariah Carey (ur. 27 marca 1970 w Huntington na wyspie Long Island w stanie Nowy Jork) - amerykańska piosenkarka, kompozytorka, producentka i autorka tekstów piosenek. Jest obdarzona skalą głosu wynoszącą 5 oktaw.

Matka - Patricia była śpiewaczką operową. Ojciec - Roy inżynierem aeronautyki. Mariah była trzecim i zarazem ostatnim dzieckiem w rodzinie. Jej imie pochodzi z rdzennego języka amerykańskiego i oznacza wiatr. Jej rodzice rozwiedli się gdy mała Mariah miała 3 latka. Mariah i jej brat Morgan zamieszkali z matką natomiast jej siostra Alison pozostała z ojcem. W miarę upływu czasu Mariah stawała się coraz bardziej samodzielna. Po skończeniu liceum przeniosła się do Nowego Jorku gdzie pracowała jako szatniarka, kelnerka oraz jeden dzień w salonie piękności (odeszła gdy właściciel kazał jej zmienić imię na Eco:)W realizacji marzeń bardzo pomógł jej Ben Margulies. Udostępnił jej swoje studio nagraniowe jak i napisał dla niej wiele piosenek. W wielu 18 lat dostała się do zespołu Brendy K. Starr gdzie w chórku śpiewała przez ponad rok. Wkrótce jej kaseta demo dostała się do rąk Tommy'ego Mottoli prezesa Columbia Records. Gdy ten odsłuchał kasetę bez wahania zaproponował Mariah kontrakt a ona się zgodziła. Po pewnym czasie i wielu sukcesach Mariah w wieku 23 lat poślubiła Tommy'ego.W międzyczasie zostały wydane takie albumy jak "Mariah Carey","Emotions", "MTV Unplugged","Music Box","Merry Christmas","Daydream".Tuz przed czwarta rocznicą jej ślubu z Tommy'm ogłosili oni separację a wkrótce rozwiedli się. Powstał kolejny album "Butterfly" a później "#1" który był składanką jej największych dotychczasowych przebojów. Mariah wspiera wiele fundacji dobroczynnych. W listopadzie 1999 roku wydany został album "Rainbow". Rok 2001 to premiera jej najnowszego krążka "Glitter" oraz filmu z nią w roli głównej o tym samym tytule.

Źródło opracowania filmweb: Mariah Carey link
Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright