Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria LUCY LAWLESS 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Lucy Lawless, a naprawdę Lucille Francis Ryan (urodziła się 29 marca 1968 w Mount Albert) - nowozelandzka aktorka telewizyjna i filmowa oraz piosenkarka.

Mierząca 176 cm, z czarnymi włosami i niesamowitymi niebieskimi oczami - Lucy jest najstarszą z siedmiorga rodzeństwa. Urodziła się w wielodzietnej rodzinie - miała sześcioro rodzeństwa, jej ojciec był burmistrzem Mount Albert. Początkowo chciała zostać śpiewaczką operową, ale uznała, że to nie odpowiada jej temperamentowi. Uczyła się w przyklasztornej szkole podstawowej, gdzie zapoczątkowała się jej pasja do aktorstwa. Podążając śladami przygody wybrała się w podróż po Europie, którą rozpoczęła od Niemiec i Szwajcarii. Kiedy wydała swoje wszystkie pieniądze postanowiła pojechać do Australii, gdzie podpisała umowę o pracę z kopalnią złota w Kalgooriie - małym miasteczku znajdującym się 500 mil od Perth. Tak więc pracowała jako górnik z dala od cywilizacji i była jedną z niewielu kobiet - kopiących i jeżdżących ciężarówkami. Po urodzeniu córki w 1988 postanowiła zająć się na poważnie aktorstwem. Z wielką determinacją i chęcią zrobienia kariery aktorskiej zaczeła występować w reklamach telewizyjnych, po czym zadebiutowała na ekranie w komedii "Funny Business". Po graniu w różnorodnych filmach jako gość w poszczególnych epizodach , przeprowadziła sie do Vancouver w Kanadzie. Tam zaczęła studia w "William Davis Center for Actors Study". Kiedy powróciła do Nowej Zelandii, a było to na początku 1992, przyjęła pracę jako współprowadząca Air New Zealand Holiday , magazynu podróżniczego pokazującego nieznane obszary Nowej Zelandii, a także Azji, co umożliwiło jej podróż dookoła świata.

W Polsce znana jest przede wszystkim jako tytułowa bohaterka serialu telewizyjnego "Xena: Wojownicza księżniczka". Lucy nie miała specjalnego przygotowania do roli Xeny, jedyne co miała dobrze opanowane to jazda konna. Jednak naturalnie obdarzona silnym charakterem i możnością do znoszenia trudnych sytuacji dostała tę rolę. Zanim pierwszy raz pojawiła się jako Xena wystąpiła w trzech epizodach "Herkulesa" jako Lyia, narzeczona Doric'a - centaura oraz jako jedna z Amazonek Lysia w dwu i pół godzinnym filmie "Herkules i Amazonki". Zagrała także w serialu "Battlestar Galactica". Zagrała w nim postać Cylona Numer 3, znanego także jako D'Anna Biers. Lucy Lawless ma zdolności do uczenia się języków obcych. Posługuje się angielskim, niemieckim, francuskim oraz włoskim. Nauczyła się podstaw kung-fu i najróżniejszych technik posługiwania się mieczem. Studiowała przez jakiś czas operę, a jej najwiekszą pasją jest jazz.

Z małżeństwa z Garthem Lawlessem (1988-1995) ma córkę Daisy. Od 1998 jest żoną Roberta G. Taperta, z którym ma dwóch synów: Juliusa i Judaha.

Opracowano na podstawie filmweb i wikipedia: link do biografii Lucy Lawless

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright