Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria LEEANN TWEEDEN 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Leeann Velez Tweeden (ur. 13 czerwca 1973 w Manassas, w stanie Wirginia, w USA) - amerykańska modelka i celebrity pochodzenia hiszpańskiego, filipińskiego i norweskiego.

Urodzona i wychowana w Wirginii, Leeann Tweeden ukończyła czteroletnie liceum (ang. high school) zaledwie w 3 lata, i była przy tym na tyle dobrą uczennicą, że spodziewała się rozpoczęcia studiów wyższych na słynnym Universytecie Harvarda. Jednak, zamiast podjęcia jakichkolwiek studiów zaoptowała za wybraniem kariery modelki. Została "odkryta" pracując jako kelnerka w restauracji sieci Hooters w Colorado Springs, wygrywając pierwsze miejsce w konkursie dla modelek przeprowadzonym przez producenta kobiecych strojów kąpielowych Venus Swimwear w 1992. Ten sukces doprowadził ją do narodowej renomy i szerszego uznania w USA. Tweeden potem modelowała promocyjnie dla Hooters i Venus International, jak i Frederick's of Hollywood i amerykańskich wydań Playboya. W 1995 Tweeden wystąpiła w telewizyjnym serialu EdenQuest (Dążenie do raju), a w 1996 stała się regularną uczestniczką serialu Fitness Beach (Plaża kulturystyki) kanału ESPN2. Również wystąpiła w paru innych serialach, m.in. Blue Torch (Niebieska pochodnia), High Octane (Wysoki poziom oktanu), Star Search (Szukamy następne gwiazdy), Toughman (Mocarz) i Wild On (Dziko). Od 2001, Tweeden jest korespondentką i prezenterką serialu sportowo-informacyjnego The Best Damn Sports Show Period. Tweeden często uczestniczy w tzw. USO tours, specjalnych wizytach przez gwiazdy estrady i sportu u żołnierzy stacjonujących na froncie lub z dala od kraju, m.in. w grudniu 2004 w obozie Camp Liberty w Iraku, jak i latem 2006 w Kuwejcie, po raz ósmy z rzędu.

Źródło opracowania wikipedia: link do biografii Leeann Tweeden
Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright