Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria KYLIE MINOGUE 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Kylie Ann Minogue OBE[1] (ur. 28 maja 1968 w Melbourne w Australii[2]) - australijska wokalistka i aktorka, wydała 11 albumów studyjnych, składankę Ultimate Kylie oraz zapisy koncertów i dużą ilość singli. 26 listopada 2007 ukazał się jej 10. studyjny album X, promowany singlem "2 Hearts", zaś 5 lipca 2010 został wydany najnowszy, jedenasty album "Aphrodite". Jej płyty rozeszły się w nakładzie 60 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Kiedy miała 11 lat wystąpiła w serialu "Skyways". W 1981 r. można było zobaczyć ją w "The Sullivans". W latach 1984-1985 grała w "The Henderson Kids", a w roku 1986 zrezygnowała z nauki, aby zagrać Charlene w "Neighbours". Dzięki tej roli stała się popularna w swoim rodowitym kraju, a następnie usłyszano o niej w UK. W 1987 r. pojawił się pierwszy longplay Kylie "Locomotion". Jej debiutancki krążek ,"Kylie" był wtedy najchętniej kupowany w UK, a sama piosenkarka była najmłodszą i pierwszą Australijką w historii brytyjskich list przebojów, która wdarła się na szczyt. Później już Kylie sama chciała zadbać o swój wizerunek. W jej płytach było widać dorastanie Kylie, ona sama zaczęła pokazywać światu swój nowy wygląd. W 1992 ukazało się jej pierwsze "Greatest Hits" z coverem "Celebration" zespołu Kool & the Gang. Niestety kolejne albumy "Kylie Minogue" i "Impossible Princess" mimo tego, że teksty miała coś do przekazania, publika nie przyjęła nowych krążków zbyt dobrze. Triumfalnie powróciła w 2000 roku singlem "Spinning Around", który stał się hitem zarówno w Australii, jak i UK. Kylie wystąpiła podczas ceremonii zamknięcia igrzysk olimpijskich w Sydney. Gdyby to było jeszcze mało zrealizowała duet z Robbiem Williamsem - "Kids". Ale prawdziwą popularność przyniosła jej płyta "Fever". Promujący singiel "Can't Get You Out of My Head" sprzedał się w 4-milionowym nakładzie na całym świecie, a sama Kylie dzięki niemu dostała wiele nagród. Minogue wydała też dwu płytową kompilację swych największych przebojów, pt. "Ultimate Kylie".

Źródło opracowania opisu filmweb: link do biografii Kylie Minogue

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright