Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria KELLY CLARKSON 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Kelly Brianne Clarkson (ur. 24 kwietnia 1982 w Fort Worth, Teksas, USA) - amerykańska piosenkarka pop-rockowa, autorka tekstów piosenek oraz aktorka.

Kelly Brianne Clarkson (Kellbell) dorastała w Burleson w USA. Jej rodzice, Jeanne Taylor i Steve Clarkson, rozeszli się gdy Kelly miała 6 lat. Po ukończeniu liceum pracowała jako kelnerka. Marzeniem Kelly było zostanie biologiem morskim, jednak przypadkowe usłyszenie jej śpiewu przez opiekunkę szkolnego chórku na korytarzu szybko to zmieniło. Wcześniej nigdy nie miała profesjonalnych lekcji śpiewu dlatego nikt do czasu gdy weszła w progi chórku nie wierzył, że ma talent. Jej przyjaciółka, Jessica, zaproponowała jej występ w "American Idol" w Dallas w Teksasie. Piosenką "At Last" Elli Fitzgerald, Kelly przeszła do kolejnego etapu w Los Angeles. W 2000 roku pokonała Justina Guarini w finale piosenką A Moment Like This i została pierwszą zwyciężczynią amerykańskiego Idola. Nagrała dwie płyty, Thankful i Breakaway.
Przed rozpoczęciem kariery pracowała m.in. w zoo, kinie, aptece jako pomocnik farmaceuty oraz jako kelnerka. Ma osiem tatuaży: na karku - chiński znak oznaczający błogosławiony, na przegubie prawej ręki - krzyżyk, oraz w pobliżu kciuka - czterolistną kończynę, na przegubie lewej - serce, na podbrzuszu - kontur stanu Teksas, powyżej kostki prawej nogi - słonecznik, za prawym i za lewym uchem - płatek śniegu. Kelly dotychczas spotykała się z wokalistą zespołu Graham Colton Band - Grahamem Coltonem poznali się podczas jednej z tras koncertowych panny Clarkson "Breakaway Tour", z Ryanem Key wokalistą i gitarzystą zespołu Yellowcard oraz z byłym członkiem Evanescence - Davidem Hodgesem, o którym Kelly nigdy publicznie nie mówiła i nie potwierdziła, iż byli parą. Od niedawna prasa przypisuje Kelly inną orientację seksualną, czemu artystka niejednokrotnie już zaprzeczyła.

Źródło opracowania opisu filmweb: link do biografii Kelly Clarkson

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright