Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria JOLENE BLALOCK 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Jolene Blalock (ur. 5 marca 1975 w San Diego, USA) - amerykańska aktorka znana głównie z roli T'Pol w serialu Star Trek: Enterprise. Wystąpiła również w roli Medei w filmie Jazon i Argonauci z 2000 roku. Jako modelka, Jolene występowała na okładkach wielu magazynów dla mężczyzn, w tym na okładce Playboya. Jest zdeklarowaną fanką serii Star Trek. Interesuje się surfingiem i sztuką.

Jolene Blalock należy do tych nielicznych aktorek, które jak tylko się pojawią to wiadomo, że są gwiazdami. Jolene w wieku 17 lat opuściła rodzinne miasto, udała się do Europy i Azji jako modelka. W 1998 powróciła do U.S.A, do Los Angeles, i była gotowa odgrywać swoje pierwsze role. Interesuje się sportem, zwłasza sportami wodnymi, mieszkała niedaleko plaży co dawało jej wiele możliwości. Surfowanie było także rodzinnym sportem. Interesuje się także fotografią oraz językami: francuskim i japońskim. Jak tylko ma chwilę wolnego czasu i się nudzi, zaczyna rysować. Jej celem może paść cokolwiek. Rysunkami zapełnia zeszyt za zeszytem. O Jolene można powiedzieć, że jest bardzo żywą i atrakcyjną kobietą. Przyjaciele zwracają uwagę na jej piękny uśmiech. Jest inteligentna, potafi bardzo ciekawie mówić, nie zanudza rozmówców. Posiada także talent, na ekranie jest podziwianą aktorką. Bardzo lubi grać i cieszy się, że robi to co lubi. Sprawia jej to przyjemność. Aktualnie możemy ją oglądać w popularnym serialu z serii Star Trek - Enterprise. Występuje jako Oficer Naukowy statku gwiezdnego. Sub - Commander T'Pol jest pozbawioną uczuć Wolkanką - istotą z odległego świata. Jest to rola która przyniosła jej dużą sławę. Co ciekawe, Jolene Blalock początkowo uważała, że to będzie najgłupsza rola w jej życiu. Teraz jest z niej bardzo zadowolona.

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright