Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria HOLLY VALANCE 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Holly Rachel Vukadinović znana lepiej jako Holly Valance (ur. 11 maja 1983 w Melbourne) - australijska aktorka i piosenkarka serbskiego pochodzenia.

Przyszła na świat w rodzinie z korzeniami angielskimi i jugosłowiańskimi. Jej rodzicami są Rachel i Ryko Valance. Mama Holly pochodzi z Southampton w Anglii, a jej ojciec z byłej Jugosławii. Oboje pracowali jako profesjonalni modele, dzięki czemu Holly już od wczesnego dzieciństwa uczestniczyła w dziecięcych pokazach mody, reklamach. Ma dwie siostry - rodzoną Coco Melody i przyrodnią Olympię Montanę. Jest spokrewniona z nieżyjącym już brytyjskim komikiem Benny Hillem: kuzynem Benny Hilla był jej dziadek. Jako czternastolatka zgłosiła się do agencji młodych talentów, nieźle radziła sobie na wybiegach i kilka razy zagrała w reklamie. Po skończeniu rzymskokatolickiej szkoły średniej podpisała 3 letni kontrakt na występy w australijskiej operze mydlanej pt. "Sąsiedzi" (Neighbours). Jej rola jako Felicity Scully dała jej dużą popularność. Opuściła serial we wrześniu 2002 roku, aby rozwijać swoją karierę muzyczną. Jej debiutancki singel "Kiss Kiss" (2002), a później pierwszy album "Footprints" (2002), odniósł wielki sukces i dostał się na 1. miejsce listy "Australian Recording Industry Association" (ARIA) oraz przez okres kwiecień-maj 2002 znalazł się na liście najlepiej sprzedających się singli w Wielkiej Brytanii. Holly udowadniła więc, że jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale również piosenkarką i tancerką. W 2005 wróciła przed kamery. Zagrała w kilku odcinkach serialu "Zagadki kryminalne Nowego Jorku" (CSI: NY) i zadebiutowała na dużym ekranie w filmie "Dead or Alive" (2006), w którym wcieliła się w postać Christie Allen, pięknej złodziejki i morderczyni. W 2008 r. zagrała poboczną rolę we francuskim thrillerze "Uprowadzona", do którego scenariusz napisał Luc Besson. W 2009 r. Holly Valance wystąpiła na planie zdjęciowym do teledysku "Confusion Girl" Vincenta Franka, który jest jej obecnym partnerem.

Opracowano na podstawie wikipedia: link do biografii Holly Valance

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright