Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria GILLIAN ANDERSON 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Gillian Leigh Anderson (ur. 9 sierpnia 1968 w Chicago w Illinois w USA), amerykańska aktorka. Występuje w filmach, serialach, miniserialach i przedstawieniach teatralnych. Najbardziej znana z roli agentki Dany Scully w serialu telewizyjnym Z archiwum X. Na koncie reżyserskim posiada jeden z odcinków Z archiwum X ("All things" z 2000 roku).

Jako nastolatka Gillian Anderson lubiła szokować otoczenie skandalizującym ubiorem i natapirowanymi włosami, których kolor zmieniała średnio raz na tydzień. W jednym z artykułów poświęconych aktorce scharakteryzowano jej młodzieńczy wygląd jako skrzyżowanie Madonny i Cyndi Lauper. Kiedy miała 2 lata Gillian Anderson wyjechała wraz z rodzicami do Londynu, gdzie spędziła większą cześć swojego dzieciństwa. Do Stanów wróciła dopiero w wieku 13 lat i zamieszkała w miejscowości Grand Rapids w stanie Michigan. Jej brytyjski akcent sprawił, że stała się ona obiektem złośliwych zaczepek ze strony kolegów szkolnych i zaczęła szukać znajomych w innych kręgach. Kiedy Anderson miała 14 lat związała się z 21-letnim muzykiem punk rockowym , w którego zespole śpiewała (ciekawostką jest, iż podczas występów ubrana była jedynie w bandaże). Jej zachowanie nie zmieniło się nawet w szkole średniej. Na kilka dni przed jej ukończeniem Gillian została aresztowana za próbę zaklejenia drzwi do klasy, w której miał się odbywać jeden z końcowych egzaminów. Zachowanie przyszłej gwiazdy zmieniło się dopiero wtedy, kiedy odkryła iż doskonałym lekarstwem na jej frustracje jest aktorstwo. Zapisała się do szkoły aktorskiej przy Uniwersytecie De Paul w Chicago a po ukończeniu pierwszego roku wyjechała do Nowego Jorku by tam szukać szczęścia. Przez długi czas występowała na scenach Broadwayu i dodatkowo pracowała jako kelnerka. Przełom w jej karierze nastąpił po roli w sztuce "Absent Friends". Została dostrzeżona przez producentów filmowych i zaangażowana do roli w obrazie "The Turning". Jednak największą popularność przyniosła jej rola agentki Scully w znanym również i w Polsce serialu "Z archiwum X". Żeby ją otrzymać musiała się nieco postarzyć i sfałszowała swoją datę urodzenia, miała przecież grać bohaterkę z tytułem doktorskim a niewielu 24-latków (bo tyle lat miała właśnie Gillain) może poszczycić się takim osiągnięciem w tym wieku. Okazało się to jednak niepotrzebne ponieważ twórca serialu Chris Carter, kiedy tylko ją ujrzał wiedział, że będzie doskonałą agentką F.B.I. Obecnie kariera aktorska Anderson rozwija się bardzo obiecująco. Oprócz udziału w serialu telewizyjnym wystąpiła również w kilku produkcjach przeznaczonych na duży ekran w tym u boku Sharon Stone w obrazie "The Mighty" i kinowej wersji "Z archiwum X".

Źródło opracowania opisu filmweb: link do biografii Gillian Anderson

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright