Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria ASHLEE SIMPSON 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Ashlee Nicole Simpson-Wentz (ur. 3 października 1984 w Dallas w Teksasie, USA) - piosenkarka poprockowa, aktorka i autorka tekstów piosenek, córka Joego i Tiny Simpsonów; młodsza siostra Jessiki Simpson.

W wieku trzech lat Ashlee zaczęła uczęszczać na lekcje baletu, a w wieku lat jedenastu dostała się do School of American Ballet w Nowym Jorku. W tamtym okresie życia zmagała się z zaburzeniami odżywiania, wskutek których schudła do wagi ok. 31 kg. Kiedy Jessica Simpson podpisała umowę z wytwórnia płytową, jej rodzice zdecydowali się na przeprowadzkę do Los Angeles, gdzie Ashlee rozpoczęła telewizyjną karierę, grając głównie w reklamówkach. Pracowała też jako tancerka na koncertach siostry. Po pewnym czasie dostała rolę w serialu "Zwariowany świat Malcolma" (2001), a następnie w filmie "The Hot Chick" (2002) i wreszcie wspomnianym serialu "Siódme niebo". Latem 2003 roku została prezenterką MTV w programie TRL. Nagrała piosenkę Just Let Me Cry z Lindsay Lohan do soundtracku Freaky Friday. Po wielu staraniach Simpson podpisała umowę płytową z wytwórnią Geffen Records. Ma starszą siostrę Jessice, która także pracuje w show biznesie.
Karierę rozpoczynała jako aktorka w serialu "Siódme niebo" (2002-2004). Profesjonalnie zajmuje się muzyką od 2004 roku, kiedy ukazała się debiutancka płyta Autobiography (debiut na 1. miejscu listy The Billboard 200). W tym samym roku występowała w programie "The Ashlee Simpson Show" który przyniósł dużą oglądalność i wyemitowany został na antenie MTV. Drugi krążek zatytułowany I Am Me (2005) powtórzył sukces, także debiutując na 1. miejscu. Od 2007 roku spotyka się z basistą zespołu Fall Out Boy Petem Wentzem. 17 maja Ashlee stanęła z nim na ślubnym kobiercu. W Kwietniu 2008 wydała swój trzeci album Bittersweet World. 20 Listopada 2008 urodziła syna Bronxa Mowgli Wentz.
Duża część osób uważa, że Ashlee jest całkowicie wykreowaną artystką. Za argumenty uważają np. występ w SNL oraz na finale Orange Bowl. Krąży też wiele opinii, iż jej wizerunek jest czymś sztucznym i nie odzwierciedla jej osobowości. I choć jest tak wiele krytyki wycelowanej w jej osobę, nikt nie zarzuci Ashlee, że ma kiepską barwę głosu. Simpsonówna sama też pisze swoje piosenki, no i pomimo plotkom potrafi zaśpiewać na żywo.

Źródło opracowania wikipedia: link do biografii Ashlee Simpson

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright