Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria ALLISON MACK 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Allison Mack urodziła się 29 lipca 1982r. w Preez, w Niemczech.

Allison ma dwójkę rodzeństwa, starszego brata Shannona i młodszą siostrę Robyn. Zaledwie w wieku dwóch lat opuściła ojczyste Niemcy, by przeprowadzić się do USA, dokladniej - do Long Beach w Kalifornii. Jej emigracja była owocem tego, że ojciec był śpiewakiem operowym i często podróżował. Właśnie wtedy postanowiła, że zostanie aktorką! Już od dziecka grywała w różnych reklamach telewizyjnych i kinowych. Jest osobą wybitnie utalentowaną. Mając siedem lat zaczęła naukę aktorstwa w Young Actors Space w Los Angeles. Pomijając co oczywiste - grę aktorską, potrafi również świetnie tańczyć i śpiewać, co daje jej trojakie możliwości, którymi może pochwalić się zarówno w filmie, jak i wykorzystać w dalszej karierze w świecie show-business'u. Najbardziej znana jest z roli Chloe Sullivan w serialu Tajemnice Smallville.
Zaczynała w prestiżowych filmach telewizyjnych, pracując z takimi sławami, jak np.: Sissy Spacek i Aiden Quinn w produkcjach HBO, Peter Coyote i Jill Eichenberry w filmie "Living a Lie", Mary Tyler Moore w "The Care and Handling of Roses", Dolly Parton w "Unlikely Angel". Ponadto młodą, ale doświadczoną (jak widać) w swoim fachu aktorkę można obejrzeć w "My Horrible Year!", gdzie gra m.in.: Mimi Rogers. Na dużym ekranie można było ją zobaczyć w "Camp Nowhere"; jak sama mówi, dużo zabawy i śmiechu było podczas kręcenia kolejnych przygód rodziny Szalińskich, które później zostały przez wytwórnię Disney'a wydane na video - "Honey, We Shrunk Ourselves". W 2005 roku Allison zajęła 22 miejsce w rankingu magazynu Femme Fatales na "50 Najseksowniejszych Kobiet w roku 2005". W wolnym czasie, którego zawsze jej brakuje, Allison lubi czytać, chodzić do kina lub do teatru, słuchać muzyki (nie ma ulubionych wykonawców, słucha wszystkiego po trochu) i oczywiście spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną.

Źródło opracowania opisu filmweb: link do biografii Allison Mack

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright