Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria MARTA WIŚNIEWSKA MANDARYNA
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Marta Wiśniewska z domu Mandrykiewicz, znana jako Mandaryna (ur. 12 marca 1978 w Łodzi) - polska tancerka, choreograf, wokalistka muzyki dance i aktorka.
Jest byłą żoną Michała Wiśniewskiego, wokalisty zespołu Ich Troje, dla którego było to drugie małżeństwo. Mają dwoje dzieci: syna Xaviera Michała (ur. 24 czerwca 2002) i córkę Fabienne Martę (ur. 21 sierpnia 2003). Ukończyła Szkołę Projektowania i Reklamy na Wydziale Aktorskim w Łodzi, z wykształcenia jest animatorem kultury. Obecnie Marta jest studentką Studium Aktorskiego prowadzonego przez Państwa Machulskich w Warszawie. Niedawno oficjalna strona Mandaryny www.mandaryna.com zakończyła swoją działalność i został uruchomiony nowy serwis wokalistki www.mandaryna.eu. marta Publicznie wyznała, że cierpi na cukrzycę. Jej płyty należą do dobrze sprzedających się albumów w Polsce. Znana jest także w Niemczech, Austrii, Belgii, Holandii i Japonii. Grała rolę Kasi Sarneckiej, narkomanki, w popularnym serialu Na Wspólnej emitowanym w telewizji TVN. Pierwszy singel marty - Here I Go Again (cover utworu grupy hardrockowej Whitesnake), którym zadebiutowała jak piosenkarka został nominowany na Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film w 2004 w kategorii Cytryna czyli nagroda dla najbardziej kiczowatego wideoklipu. W 2005 otrzymała nagrodę Eska Music Awards 2005 w kategorii Artystka Roku. We wrześniu 2005 wystąpiła na festiwalu w Sopocie, gdzie walczyła o nagrodę Bursztynowego Słowika i zajęła drugie miejsce w SMS-owym głosowaniu telewidzów TVN. Konkursowa propozycja Mandaryny - Ev'ry Night jest jak dotąd najpopularniejszą jej piosenką, była jednym z hitów lata 2005. W 2006 roku Mandaryna powróciła do Sopotu, gdzie na festiwalu Top Trendy zaprezentowała m.in. dwie nowe piosenki zwiastujące nowy album, który wydany ma być na jesieni w Polsce i za granicą.
Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra AmbrosioTAGI:

wybrane tagi na stronie(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright