Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, SEKSI ZDJĘCIA, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria KINGA RUSIN 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Kinga Rusin (urodziła się 9 marca 1971 w Warszawie) - polska prezenterka i dziennikarka telewizyjna.

Kinga ukończyła italianistykę i dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Na ekranach telewizyjnych po raz pierwszy pojawiła się na początku lat 90 w Telewizji Polskiej, gdzie była jak na owe czasy seksowną prezenterką oraz pracowała w redakcji Teleexpressu. W 1994 została uhonorowana statuetką Wiktora w kategorii odkrycie telewizyjne roku.
W 1993 w TVP1 poznała Tomasza Lisa i po roku znajomości w 1994 wzięli ślub. Świadkami na ich ślubie byli Hanna Smoktunowicz i Robert Smoktunowicz. Następnie Kinga wyjechała z mężem do Stanów Zjednoczonych, gdzie Lis był korespondentem Wiadomości. Do Polski wrócili w 1997 roku. Tomasz Lis został gospodarzem Faktów TVN, Kinga Rusin prowadzącą magazynu Wizjer TVN. Szybko odeszła jednak z TVN, by zająć się wychowywaniem dwóch córek Poli (urodzonej w 1997 roku) i Igi (urodzonej w 2000 roku). Para rozwiodła się po 12 latach małżeństwa 28 czerwca 2006. We wrześniu 2005 roku Kinga wróciła na antenę TVN i prowadzi wra z Marcinem Mellerem poranny program Dzień Dobry TVN. W latach 2007-2010 była prowadzącą pięciu edycji "You can dance - Po prostu tańcz", w VI edycji programu (2011) była jurorką show. W 2007 roku prowadziła specjalny odcinek programu TVN "Po prostu taniec" (czterech najlepszych uczestników pierwszej edycji "You can dance - Po prostu tańcz" i szóstej edycji "Tańca z gwiazdami" stworzyli cztery pary, które wykonały dwa tańce: jeden towarzyski, drugi nowoczesny: hip-hop, jazz lub modern). 10 września 2006 roku Kinga Rusin rozpoczęła swój udział w IV edycji programu TVN - "Taniec z gwiazdami". Jej partnerem został Stefano Terrazzino, z którym wygrała program. Tańczyli jako para nr 2. W 2007 roku zwyciężyła w specjalnym odcinku show - "Taniec z gwiazdami: Najpiękniejsze tańce".
Wraz z Małgorzatą Ohme jest autorką książki "Co z tym życiem?" (2010). Obecnie autorki przygotowują książkę w wersji audio. Kinga Rusin jest także współwłaścicielką firmy "Pat&Rub" produkującej kosmetyki ekologiczne.
Kinga Rusina oprócz tego, że jest atrakcyjną i bardzo seksi kobietą, ma gigantyczny power i ambicję oraz podnosi sobie zawsze wysoko poprzeczkę. Podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych nakręciła reportaż z otwarcia Muzeum Rock and Rolla w Cleveland za pożyczone od ojca pieniądze. Dzięki szczęściu, pomysłowości i swojej determinacji zorganizował miejsce dla operatora kamery tam gdzie przebywały największe amerykańskie stacje, takie jak CNN, ABC, CBS. Dzięki temu udało jej się zrobić wywiad z Iggym Popem, Lou Reedem, George'em Clintonem, Arethą Franklin, z gitarzystą Springsteena - Little Richardem.

Opracowano na podstawie filmweb i wikipedia: link do biografii Kinga Rusin

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright