Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria KATARZYNA CICHOPEK 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Katarzyna Cichopek (ur. 7 października 1982 w Warszawie) - prezenterka telewizyjna, tancerka, aktorka rangi amatorskiej. Popularność zyskała dzięki serialowi M jak miłość oraz programom Taniec z gwiazdami, Jak oni Śpiewają? i Tylko nas dwoje.
Już od pierwszych minut życia nie dawała spokoju rodzicom. Robiła wszystko by tylko być zauważoną. Odkąd nauczyła się mówić wszystkie wierszyczki i pioseneczki stały się jej przyzwyczajeniem. W tym właśnie okresie rodzice zapisali Kasię na jak najwięcej zajęć, m.in. na taniec, lekcje muzyki i posłali ją do szkoły sportowej. Po ukończeniu 12 lat zaczęła zdawać egzaminy do Ogniska teatralnego przy teatrze Ochoty. Jak twierdzi Kasia, teatr stał się jej życiem i dzięki niemu trafiła na plan serialu "Boża podszewka", gdzie rozpoczęła się jej przygoda z filmem. Dopiero po długiej przerwie w wieku 17 lat znalazła się na planie serialu "M jak Miłość", gdzie dostała zupełnie niechcący rolę Kingi. Na casting przyszła w ostatnim momencie w środku wakacji, zupełnie na luzie myśląc jeszcze o wakacyjnych przeżyciach. I udało się! Teatr i film zawsze były dla niej ważne, jednak nigdy nie zapomniała o innych rzeczach ważnych. Tak jak inni skończyła podstawówkę i męczyła się z egzaminami do liceum. Ukończyła III Liceum im. Jana Sobieskiego w Warszawie o profilu muzycznym, gdzie spędziła cztery lata śpiewając w chórze. Potem przyszła matura i Katarzyna musiała podjąć decyzję: szkoła teatralna czy coś innego? Wybrała "coś innego", czyli psychologię. Podczas przerw w nauce jest na planie "M jak Miłość". Wygrała też (wraz z Marcinem Hakielem) drugą edycję programu telewizyjnego Taniec z gwiazdami. Laureatka nagrody VIVA! Najpiękniejsi 2005.

Źródło opracowania filmweb: link do biografii Katarzyna Cichopek
Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra AmbrosioTAGI:

wybrane tagi na stronie(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright