Świeże galerie erotyczne

Zdjęcia - sejsa zdjęciowa w stroju toples, zgrabne nogi aktorki, Julia jako fotomodelka
SEKSI FOTO-SESJA, ZDJĘCIA Z PLANU FILMOWEGO
Ładne fotki Julii Kamińskiej, prywatne fotki, zdjęcia w magazynie dla mężczyzn
w stroju bikini ;)

SESJA ZDJĘCIOWA AKTORKI TOPLESS

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria JULIA KAMIŃSKA 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Julia Małgorzata Kamińska (urodzona 13 listopada 1987 w Gdańsku) - polska aktorka niezawodowa. Odtwórczyni roli Uli Cieplak w serialu TVN "BrzydUla".

Polska aktorka młodego pokolenia. Jest absolwentką germanistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Zanim zagrała jako aktorka, miała zamiar skończyć germanistykę i być nauczycielką, myślała nawet o studiach doktoranckich. Wczesną karierę aktorską rozpoczęła grając w przedstawieniach szkolnego teatrzyku. Później zaczęła uczestniczyć w sztukach "Teatru Edukacyjnego Wybrzeża" w Gdańsku. Pierwszy raz pojawiła się w telewizji za sprawą programu TVP "Królestwo Maciusia". W ten sposób trafiła do agencji aktorskiej, dzięki czemu zagrała w serialu "Pełną parą". Zadebiutowała także w 2005 r. w filmie "Towar" jako dziewczyna w łazience. Jedną z ważniejszych ról w jej życiu okazała się rola Tosi w serialu na podstawie książki Katarzyny Grocholi pt. "Ja wam pokażę". Grała tam u boku m.in. Edyty Jungowskiej. Wystąpiła także gościnnie w "Barwach szczęścia". Pierwszą główną rolą w jej karierze była jednak rola Uli Cieplak w serialu "BrzydUla", gdzie partnerował jej Filip Bobek. Rolę "Brzyduli" dostała za sprawą castingu - czekała na nią około 3 miesięcy, zanim zdecydowano, że to właśnie ona zostanie główną bohaterką serialu. "BrzydUla" pod koniec swojej emisji cieszyła się bardzo dużą popularnością (momentami oglądalność sięgała ponad 5 milionów widzów). Do tego serialu wykonała piosenkę "Tyle słońca w całym mieście" Anny Jantar, będącą tłem muzycznym czołówki, a także napisała scenariusz do trzech odcinków. W 2009 r. była nominowana do nagrody "Wiktory 2009" w kategorii największe odkrycie telewizyjne. Zaś w rok później została laureatką plebiscytu "Telekamery 2010" w kategorii aktorka. Dzięki udziałowi w "Brzyduli" Julia Kamińska otrzymała wiele propozycji, zagrała m.in. w serialu "Naznaczony", a także w filmach "Mniejsze zło" czy "Zero". Julia Kamińska użyczyła głosu Roszpunce w filmie animowanym Disneya "Zaplątani" oraz Astrid w "Jak wytresować smoka". W listopadzie 2010 ukazał się wraz z teledyskiem utwór Kamińskiej pt. "Każdy chciałby tak mieć", nagrany do filmu animowanego "Zaplątani". W tym samym roku wzięła udział w XI edycji programu "Taniec z gwiazdami", wygrywając w parze z Rafałem Maserakiem. Również w 2010 miesięcznik "Forbes" umieścił ją na liście "100 najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu". W 2013 Kamińska postanowiła wystąpić w stroju toples w sesji zdjęciowej w magazynie dla mężczyzn "CKM". Otrzymane honorarium przeznaczyła na cele charytatywne. Julia Kamińska pracuje również w teatrze - ostatnio grała w spektaklu pt. "Podwójna rezerwacja" w Teatrze pod nazwą "Komedia".

Opracowano na podstawie filmweb i wikipedia: link do biografii Julia Kamińska

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright