Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria JOANNA KRUPA 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Joanna Krupa (urodzona 23 kwietnia 1979 w Warszawie) - polsko-amerykańska modelka i aktorka, a także prowadząca i uczestniczka programów telewizyjnych.

Joanna Krupa to modelka oraz aktorka polskiego pochodzenia. Aktualnie żyje i pracuje w Stanach Zjednoczonych, gdzie jest w większym stopniu sławna aniżeli w naszym kraju. W Polsce reprezentuje ją firma Avant Management. Jest najstarszą spośród 3 córek hotelarza Stevena Krupy. W wieku 5 lat przeprowadziła się do Chicago. Płynnie rozmawia po polsku.
Chociaż urodzona w innym państwie, Joanna uzyskała niewątpliwy sukces w Ameryce. Gościła na ponad stu okładkach znanych magazynów, w tym "Esquire", "GQ", "Sport's Illustrated", "Ocean Drive". W styczniu 2009 znalazła się na okładce prestiżowego magazynu "Ocean Driver" (L.A.). Została uznana za "najseksowniejszą kobietę świata" za pośrednictwem redakcji Maxim, jak również "najlepszą modelkę" przez magazyn Playboy. Wymieniana, jako najseksowniejsza celebrytka obok takich gwiazd jak Jessica Alba oraz Angelina Jolie (Maxim 2008).
W 2008 Joanna wystąpiła w filmie "Ripple Effect" wraz z nominowanymi oraz laureatami Oscara - Minnie Driver, Virginią Madsen i Forestem Whitaker.
W ostatnim czasie pojawiała się gościnnie w hitach telewizyjnych takich jak CSI: Kryminalne zagadki Miami.
Joanna wspiera "Humane Society of America" a także "Peta". Jej misja jest prosta: "Pomagać tym, którzy są od nas w najwyższym stopniu zależni - dzieciom". Jednakże większa część akcji, w jakich Krupa bierze udział ma związek raczej z pomocą dla zwierząt. Modelka stara się promować wegetarianizm.
Joanna jest wiernym gościem stacji ABC, oraz "Fox Television".
Od września 2009 r. Joanna Krupa tańczyła w amerykańskiej wersji popularnego show "Taniec z Gwiazdami". Wspólnie z Derekiem Hough w pierwszym odcinku show zatańczyła salsę. Ubrana w żółty kostium, zatańczyła cudownie i zebrała pochwały od jury. Jak na osobę, która z tańcem nie ma zbyt dużo wspólnego, Krupa wypadła świetnie.
Niestety, nie nie wygrała. Odpadła 17 listopada 2009. Zajęła 4 miejsce (na 16 możliwych) odpadając w półfinale.
Od 8 września 2010 r. Krupa znalazła się w jury pierwszej polskiej edycji show "Top Model" - Zostań modelką. Pozyskała aplauz widzów programu - okazała się jurorką sympatyczną a także w małym stopniu krytyczną, chociaż sprawiedliwą. Do historii przeszły już jej słowne miksy - Joanna uroczo łączyła polski z angielskim.
Wiosną 2013 Krupę znów ujrzymy w programie o młodych modelkach. Równolegle gwiazda w w Stanach Zjednoczonych bierze uczestnictwo w reality show "The Real Housewives of Miami", gdzie pojawia się wraz z narzeczonym, Romainem Zago.

Opracowano na podstawie filmweb i wikipedia: link do biografii Joanna Krupa

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright