Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEXBOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria JOANNA JABŁCZYŃSKA 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Joanna Natalia Jabłczyńska (urodziła się 9 grudnia 1985 w Warszawie) - polska piosenkarka, aktorka, aktorka dubbingowa i dziennikarka w programach młodzieżowych.

Ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Cervantesa w Warszawie. W 2009 ukończyła w trybie wieczorowym prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2010 roku rozpoczęła aplikację radcowską. W październiku 2010 ukazał się jej pierwszy singel "Paparapa" promujący pierwszy album Jabłczyńskiej o tym samym tytule, który ukazał się 22 listopada 2010 nakładem wytwórni "QM Music".
Swoją karierę artystyczną rozpoczęła w 1993 roku. Wygrała wówczas eliminacje do Telewizyjnego Zespołu Dziecięcego "Fasolki". Po kilku tygodniach wystąpiła na scenie, a następnie w programie telewizyjnym "Tik-Tak". W "Fasolkach" bardzo szybko została solistką zespołu. Przez wiele lat prowadziła program dla dzieci "Teleranek". Kolejnymi programami prowadzonymi przez Joannę Jabłczyńską były: Przymierzalnia (w młodzieżowej telewizji ZigZap) oraz Boutique ITV (program młodzieżowy w interaktywnej telewizji ITV). Oprócz tego zagrała również w teledyskach do piosenek Jarka Wista "Fresh" i "Zawsze wracaj" oraz w reklamach czekolady Wedel, a także podkładając głos w reklamie komputera firmy Vobis. Podjęła współpracę ze studiami dubbingowymi. Podkładała głos do filmów takich jak: "Król lew II", "101 Dalmatyńczyków" (serial), "Czarownica Sabrina" (serial), "Grinch - świąt nie będzie", "Mała syrenka", czy "Spy Kids". W 2002 roku wzięła udział w eliminacjach i została przyjęta do zespołu teatru muzycznego Roma. Występuje także w kabarecie "Hoża 41"oraz w Studio Piosenki "Dorożkarnia".
W 2006 roku wystąpiła w trzeciej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Tańczyła w parze z Piotrem Kiszką i odpadła w ósmym odcinku zajmując czwarte miejsce. Wystąpiła także w specjalnym odcinku "Taniec z gwiazdami" (Najpiękniejsze tańce). W roku 2008 wystąpiła w III edycji programu "Jak oni śpiewają" i zajęła 2. miejsce. Brała udział także w VI edycji tego programu. Przegrała w pojedynku z Patrycją Kazadi. Zajęła 8 miejsce na 11 możliwych.
Jest jedną z bohaterek książki Marzanny Graff pt. Optymistki. Jabłczyńska wspiera też Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku. Mieszka wraz z rodzicami i starszą siostrą Magdą w okolicach Parku Szczęśliwickiego. Dużo spaceruje, bardzo lubi przyrodę, zna język angielski i hiszpański. Bardzo lubi sport: pływa, jeździ na nartach, na łyżwach, na rowerze. Od czasu do czasu bierze udział w maratonach w kolarstwie górskim, będąc członkinią drużyny "HP-Sferis". Potrafi żonglować, czego musiała nauczyć się na planie "Trzech szalonych zer". Joasia należy i aktywnie działa w Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

Opracowano na podstawie filmweb i wikipedia.

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright