Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria EWA FARNA 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Ewa Farna (urodziła się 12 sierpnia 1993 w Trzyńcu) - polska piosenkarka pop-rockowa, autorka tekstów i kompozytorka pochodząca z Zaolzia.

Ewa Farna pochodzi od polskich rodziców żyjących na Zaolziu. W domu mówi gwarą cieszyńską, a śpiewa w języku czeskim oraz polskim. Mieszka w Wędryni, w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego. Uważa się za Polkę. Należy do Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego.
Od dziecka związana jest z muzyką, brała czynny udział w konkursach i przeglądach piosenek, grała dodatkowo na fortepianie. Pasjonuje się także sportem, przed rozpoczęciem kariery wokalnej była członkinią narciarskiego klubu sportowego "SKI Beskyd", gdzie specjalizowała się w slalomie i zjeździe.
W wieku 11 lat zwyciężyła w konkursie piosenki zorganizowanym na Morawach. Następnie zdobyła pierwsze miejsce na Europejskim Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu. Zwyciężyła też w Konkursie Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie, gdzie została przyuważona przez Leszka Wronkę, znanego w Czechach polskiego producenta, kompozytora i autora tekstów. Przy jego wsparciu nagrała materiał demo, który z kolei został przekazany czeskiemu oddziałowi Universal Music Group. W tym samym czasie wzięła udział w programie "Szansa na sukces" z piosenkami Ryszarda Rynkowskiego, gdzie zrealizowała utwór "Za młodzi, za starzy" i dodatkowo zajęła pierwsze miejsce w odcinku. W finałowym występie zaśpiewała wraz z Ryszardem Rynkowskim, Jackiem Cyganem i Piotrem Rubikiem.
Szóstego listopada 2006, w wieku 13 lat, zadebiutowała w branży muzycznej z albumem "Mels me vubec rad", który wspiął się na szczyty rankingów sprzedaży w Czechach, uzyskując status platynowej płyty. Krążek ów przyniósł jej dużo prestiżowych nagród i wyróżnień, jak i również znaczną sławę w Czechach i na Słowacji. 2 krążek "Ticho" ukazał się 1 października 2007. Podobnie jak pierwszy, dodatkowo uzyskał status platynowej płyty. 7 listopada 2008 odbyła się premiera koncertowego DVD "Bliz ke hvezdam", na jakiej zarejestrowany został występ w Pradze z 17 czerwca 2008. Było to najlepiej sprzedające się DVD w Czechach w r. 2008. Na krążku znalazła się jedna piosenka zaśpiewana w języku polskim - "Tam gdzie ty".
Na polskim rynku muzycznym zadebiutowała wydanym 9 listopada 2007 przez Universal Music Polska albumem "Sam na Sam", który jest polską edycją pierwszego czeskiego albumu "Mels me vubec rad". Druga polska płyta - "Cicho" ukazała się 16 marca 2009 nakładem wydawnictwa Magic Records, wchodzącego w skład wytwórni Universal Music Polska. Krążek ten został wyróżniony Superjedynką w trakcie Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2009, zyskując tym samym miano Płyty Roku kalendarzowego Na festiwalu Sopot Hit Festiwal 2009, utwór "Cicho" uzyskał tytuł Polski Przebój Lata 2009. W październiku 2010 roku , album "Cicho" zdobył tytuł platynowej płyty
26 października 2009 miała premierę piąta studyjna płyta wokalistki zatytułowana "Virtualni". W lutym 2010 roku album "Cicho" dostał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii: album roku pop, zaś sama Ewa dostała nominację w kategorii Artystka Roku. 20 listopada ukazała się reedycja albumu "Cicho", która prócz albumowych utworów na płycie kompaktowej mieści także specjalne materiały wideo na płycie DVD.
W lipcu 2010 piosenkarka zainicjowała roczną kooperację z firmą Oriflame, polegającą na udziale w kampanii reklamowej innowacyjnej linii kosmetyków dla dziewcząt. 5 listopada tego samego roku wydany został następny polskojęzyczny, szósty już album wokalistki zatytułowany "EWAkuacja". Album ten zdobył miano złotej płyty już Dwa tygodnie po premierze, a status platynowej w maju 2011 r..
26 lutego 2011 r. na Gali VIVA Comet 2011 Ewa i raper Tede wykonali kawałek "Wielkie Cicho", czyli pierwszy polski mash-up, połączenie piosenek "Cicho" i "Wielkie Joł".
W 2011 roku śpiewaczka została twarzą kampanii "Postaw na Polskość", która miała na celu, zachęcenie Polaków żyjących na Zaolziu do deklarowania podczas spisu powszechnego swojej narodowości.

Opracowano na podstawie filmweb i wikipedia: link do biografii Ewa Farna

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright