Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEXBOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria ANNA MUCHA 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Anna Luiza Mucha (urodziła się 26 kwietnia 1980 w Warszawie) - polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, dziennikarka radiowa i telewizyjna.

Anna Mucha uczyła się w warszawskim Liceum im. Stefana Batorego. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła studia w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Karierę aktorską rozpoczęła już w przedszkolu grając główną rolę w przedstawieniu "Czerwony Kapturek". Na dużym ekranie zadebiutowała w wieku 9 lat w filmie "Korczak" Andrzeja Wajdy, gdzie zagrała Sabinkę , wychowankę Korczaka. Punktem zwrotnym w jej karierze była rola Danki Dresner w filmie "Lista Schindlera" Stevena Spielberga. Następnie wystąpiła w kilku polskich filmach, m.in. "Panna Nikt", "Chłopaki nie płaczą", "Młode wilki 1/2" oraz w serialach i spektaklach Teatru Telewizji. Od 2003 roku, z przerwami występuje w serialu "M jak miłość" jako Madzia (Magda Marszałek). W latach 2010-2011 w serialu "Prosto w serce" grała główną rolę - Monikę Milewską, bokserkę.
Pracowała w Radio BIS oraz rozgłośni radiowej Radiostacja. W ramach współpracy ze stacją telewizyjną TVN była reporterką programu "Dzień Dobry TVN" oraz prowadziła program "Mucha nie siada", w którym wraz z telewizją TVN odwiedzała interesujące miejsca na świecie. W 2005 roku wystąpiła w teledysku Kayah i Krzysztofa Kiljańskiego do piosenki "Prócz ciebie nic".
W 2008 brała udział w programie "Jak oni śpiewają", zajmując 5. miejsce. W roku 2009 znalazła się w październikowym wydaniu "Playboya". W latach 2009-2010 zasiadała w jury 5. edycji programu "You Can Dance" - Po prostu tańcz. 29 listopada 2009 roku zwyciężyła w parze z Rafałem Maserakiem w X edycji "Tańca z gwiazdami". W finale, dzięki głosom widzów, pokonała Nataszę Urbańską. Nagrodę za udział w konkursie, czyli Kryształową Kulę, oddała na rzecz Fundacji TVN Nie jesteś sam.
W listopadzie 2011 roku Anna Mucha urodziła córeczkę Stefanię. Ojcem dziecka jest obecny parter aktorki Marcel Sora. W przeszłości była związana z Kubą Wojewódzkim, byłym jurorem programu "Mam talent", oraz prowadzącym wciąż swój autorski program "talk-show".

Opracowano na podstawie filmweb i wikipedia: link do biografii Anna Mucha

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio



(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright