Świeże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria ANNA DERESZOWSKA 1
FOTKA MIESIĄCA

BIOGRAFIA

Anna Dereszowska (urodzona 7 stycznia 1981 w Mikołowie) - polska wokalistka i aktorka teatralno-musicalowa, a także filmowa.

Piękna kobieta. Doskonała aktorka. Znakomita wokalistka. Niezwykle lubiana gwiazda i wszechstronna artystka. Spełniona i szczęśliwa mama małej Lenki. Prawdziwa kobieta XXI wieku.
W 1999 ukończyła Prywatne Studium Muzyczne w Mikołowie pod patronatem ISME w klasie fortepianu. Jest też absolwentką III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Katowicach. W 2003 ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Sympatię widzów małego ekranu zaskarbiła sobie rolą policjantki w "Złotopolskich" oraz jedną z głównych ról w serialu "Tango z aniołem" w reżyserii Tomasza Koneckiego i Jarosława Marszewskiego. Można ją zobaczyć w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, współpracuje także z warszawskimi teatrami "Studio Buffo" i Teatr "Syrena".
Tomasz Konecki poznał się na jej talencie i zaprosił do udziału w przebojowym "Testosteronie", a następnie obsadził Anię w głównej roli w filmie "Lejdis". Rola Korby była przełomem w jej życiu zawodowym - pokochali ją zarówno widzowie, jak i polscy reżyserzy. Środowisko artystyczne w Polsce doceniło ją jako artystkę. Na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej zdobyła główną nagrodę - widzowie właśnie ją uznali za najlepszego wykonawcę. Jesienią wydała swoją pierwszą solową płytę - "Już nie zapomnisz mnie" z kompozycjami Henryka Warsa w nowych aranżacjach. Dużo pracuje, ale nie zapomina o pomaganiu słabszym i poszkodowanym przez los. Wspiera m.in IPO - "Interwencyjną Placówkę Opiekuńczą" zajmującą się porzuconymi niemowlakami, oraz ogólnopolską organizację "Kwiat Kobiecości" - wspierającą walkę z rakiem szyjki macicy. Jest też ambasadorką marki "Palette".

Opracowano na podstawie filmweb i wikipedia: link do biografii Anna Dereszowska

Alicja Bachleda Curuś seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

Najedź na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyślij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright