Œwieże galerie erotyczne

Tapety - znane kobiety, aktorki, piosenkarki i modelki
NAJPIĘKNIEJSZE, NAJBARDZIEJ SEKSI, SYMBOLE SEKSU, SEX BOMBY
Ładne fotki, najpiękniejsze dziewczyny, zagraniczne i polskie aktorki w strojach wieczorowych
a czasem w bikini ;)

SŁAWNE I ZNANE PIĘKNE KOBIETY

archiwum

Tapety na pulpit, tapetki i zdjęcia kobiet, najlepsze fotki, galeria paparazzi, brunetki i blondynki, znane laski, dziewczyny roku.
Alfabetyczny indeks modelek , aktorek, piosenkarek
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Galeria AGNIESZKA WŁODARCZYK 1
FOTKA MIESIĽCA

BIOGRAFIA

Agnieszka Włodarczyk (urodziła się 13 grudnia 1980 w Sławnie) polska aktorka i piosenkarka.

W 1995 wzięła udział w konkursie Miss Polski Nastolatek. W 1996 roku zadebiutowała na scenie teatru Studio Buffo w spektaklu "Tyle miłości", który został wyreżyserowany przez Janusza Józefowicza. Zagrała tam również w musicalu Metro. W międzyczasie pojawiła się również w teledysku Krzysztofa "K.A.S.A." Kasowskiego do piosenki "Reklama", który promował jego debiutancką płytę o tym samym tytule. W 1997 jako 17 letnia dziewczyna zagrała tytułową rolę w filmie Macieja Ślesickiego pt. "Sara". Agnieszka zagrała córkę wpływowego gangstera (Marek Perepeczko), którą ochrania były komandos ONZ o imieniu Leon (Bogusław Linda). Między Sarą a Leonem dochodzi do romansu. Ślesicki został za ten film nominowany do Złotych Lwów w Gdyni, z kolei Agnieszka Włodarczyk stała się popularna w całym kraju, między innymi za sprawą gorących scen erotycznych z Bogusławem Lindą. Maciejowi Ślesickiemu wyraźnie spodobała się współpraca z Włodarczyk, bo jeszcze w 1997 roku umieścił ją w obsadzie sitcomu "13 posterunek". Grała tam niesforną siostrę policjanta Cezarego (w tej roli Cezary Pazura).
Następnie wcieliła się w kilka mniej istotnych ról w takich filmach, jak "Pierwszy milion", "Chłopaki nie płaczą" i "Poranek kojota". W 2001 roku Olaf Lubaszenko zaproponował jej rolę w swoim czwartym filmie zatytułowanym "E=mc2", w którym zagrała Stellę - dziewczynę gangstera o pseudonimie "Ramzes" (Cezary Pazura) - w której zakochuje się doktor filozofii Max Kądzielski (w tej roli Olaf Lubaszenko). Premiera tego filmu miała miejsce 23 sierpnia 2002 roku. Warty odnotowania był jeszcze występ Agnieszki w "Nigdy w życiu!", gdzie wcieliła się w rolę Joli Zabłockiej - kochanki męża głównej bohaterki Judyty Kozłowskiej.
Zagrała również w takich serialach jak: "Plebania", "Zostać miss" i "Zostać miss 2", "Dziki" i "Dziki 2", "Pojedynek" oraz "Pierwsza miłość". W 2005 wzięła udział w I edycji programu "Taniec z gwiazdami", gdzie w parze z Michałem Skawińskim zajęła 7 miejsce. W 2006 nagrała piosenkę "Słońce rośnie w nas" do filmu "Job", w którym również zagrała.
W 2007 zwyciężyła I edycję programu Jak oni śpiewają, pokonując w finale Nataszę Urbańską z 65 procentową przewagą głosów. Dzięki temu otrzymała Brylantowy Mikrofon oraz kontrakt na nagranie własnej płyty. Wydała również maxi-singel, który sprzedał się w nakładzie ok. 20 tys. egzemplarzy i uzyskał status platynowej płyty. 30 listopada 2007 ukazał się jej pierwszy album studyjny zatytułowany "Nie dla oka". Przy tworzeniu płyty Włodarczyk współpracowała m.in. z Liberem, Robertem Jansonem, Sylwią Grzeszczak, Tabbem, Doniem, Piotrem Bukartykiem, Krzysztofem Antkowiakiem, Dużym Pe oraz Leszkiem Kamińskim. Album promowany był singlem "Zawsze byłam". Uzyskał status złotej płyty, sprzedawszy się w nakładzie ok. 15 tys. egzemplarzy. W 2008 Włodarczyk wydała kolejne single: "Bez makijażu", "Pokochać ciszę" i "To on". W tym samym roku wzięła udział w III edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", zajmując w parze z Łukaszem Jóźwiakiem 2. miejsce. W 2009 wydała singel "Czas pokaże", który znalazł się na wakacyjnej składance radia RMF FM - muzyka najlepsza pod słońcem 2009. W tym samym roku wzięła udział w VI, mistrzowskiej edycji programu "Jak oni śpiewają", w której zajęła 2. miejsce. 25 lipca 2010 wystąpiła na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Za wykonanie piosenki "Opiat mietiel" zajęła 2. miejsce i zdobyła Srebrny Samowar. W kwietniu 2011 ukazał się teledysk do piosenki "Pomaganie jest trendy", którą Włodarczyk charytatywnie nagrała wraz z innymi wykonawcami. 22 listopada tego samego roku ukazała się jej płyta z kolędami zatytułowana "Najpiękniejsze polskie kolędy". 29 lipca 2013 w serwisie YouTube Włodarczyk opublikowała singel zatytułowany "Twoja mała Aga", który skomponował Marek Kościkiewicz, a napisał Konrad Biliński. Radiowa premiera utworu odbyła się w Pierwszym Programie Polskiego Radia.
8 marca 2014 telewizja Polsat rozpoczęła emisję pierwszej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" z udziałem Włodarczyk. W finale aktorka zajęła 2. miejsce i zdobyła statuetkę Srebrnej Twarzy. Ponadto wygrała siódmy odcinek programu. Nagrodę w wysokości 10 tys. zł przekazała organizacjom wspierającym zwierzęta: "Kocia łapka" i "Zwierzaki w potrzebie". Aktorka wielokrotnie brała udział w erotycznych sesjach zdjęciowych dla magazynów Playboy, CKM i Maxim.
Na scenie występowała m.in. u boku Maryli Rodowicz, Alicji Majewskiej, Krzysztofa Antkowiaka oraz solistki operowej Justyny Reczeniedi.
Rodzice Agnieszki rozwiedli się, gdy miała dwa lata. Ma młodszego brata, Roberta, który jest synem jej matki (Anna Stasiukiewicz) z drugiego małżeństwa. W dzieciństwie mieszkała m.in. w Ciechanowie, Poznaniu i Darłowie. Następnie zamieszkała w Warszawie. Na początku swojej kariery związana była z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim. Od 2005 roku Agnieszka spotykała się ze starszym o dwa lata Jakubem Sićką. Związek rozpadł się w 2011, po dziewięciu latach. W 2012 związała się z aktorem Mikołajem Krawczykiem, z którym w kwietniu 2013 zaręczyła się.

Opracowano na podstawie filmweb i wikipedia: link do biografii Agnieszka Włodarczyk

Alicja Bachleda Curuœ seksi
Zasady dostępu
Darmowy dostęp
Zdjęcia i tapety w
Galeriach Topmodels
można oglądać bezpłatnie
Zdjęcia na Telefon
przesłanie
wykadrowanej fotki z
Galerii Topmodels
Już niedługo wiele
nowych galerii ze
zdjęciami Aktorek, piosenkarek i modelek.

rejestracja nie jest wymagana

Darmowe zdjęcia pięknych pań

Galerie z mnóstwem zdjęć znanych celebrytek

Zdjęcia, fotki, fotografie za Darmo

Teraz możesz przesłać ulubioną fotkę czy tapetę na swój telefon komórkowy.

NajedŸ na wybrane zdjęcie i kliknij
"wyœlij na komórkę"

piękna Alessandra Ambrosio(c) topmodels.freehost.pl 2005 kontakt
copyright